1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: złośliwy rak odbytu
Ola Olka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-06-26, 21:39   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY napisał/a:
Tym samym jestem "naznaczony" i spotykam się na każdym kroku z nienawiścią, ostracyzmem... Jestem też i tym zmęczony.
Nie dziwię Ci się że jesteś zmęczony.. Napewno nie jest ci łatwo a w naszym społeczeństwie które niestety nie jest ani tolerancyjne ani otwarte każda "inność" to bardzo często wyrok. Wyrok na samotność i odtracenie. Nawet w chwilach choroby gdy wszelkie uprzedzenia nie powinny grać żadnej roli.
Michał czy przemyslaleś już sprawę hospicjum?
Naprawdę nie ma potrzeby cierpieć, skutki uboczne radioterapii też można łagodzić a lekarze hospicyjni napewno wiedzą jak.
Działaj. Pozdrawiam serdecznie
  Temat: złośliwy rak odbytu
Ola Olka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-24, 08:11   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY napisał/a:
Muszę pochodzić szybko wokół tematu hospicjum
Tak. Uważam że to bardzo ważne. Dla Ciebie. Michał ty potrzebujesz dobrej opieki paliatywnej, odpowiedniego zwalczania bólu - w naszych czasach nikt nie musi cierpieć, są metody, lekarstwa które w tym pomagają, lekarze hospicyjni to profesjonalna pomoc - skorzystaj z niej.
NIEUFNY napisał/a:
Zaczynam się bać.
Nie wiem, jak to wszystko będzie wyglądało.
Poproś lekarza o jakieś antydepresanty. Oczywiście nie wyjaśnią one twoich obaw ale załagodzą emocje. Napewno pomogą. Wiem że chorując trudno opędzić się od czarnych myśli - tym bardziej trzeba dać sobie pomóc. Trzymaj się.....
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: złośliwy rak odbytu
Ola Olka

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8038

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-16, 08:41   Temat: złośliwy rak odbytu
NIEUFNY napisał/a:
Co zrobić? HD? Czy prywatna jakaś opieka?
Myślę że masz całkowite prawo aby dostać wsparcie HD. O ewentualnej prywatnej pomocy możesz pomyśleć jeżeli tu nie będziesz zadowolony.
Przykro mi że będąc jeszcze tak młodym mężczyzną musisz borykać się z tak cieżką chorobą.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group